Повна версія

Головна arrow БЖД arrow Цивільний захист на підприємствах харчової промисловості

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Дезактивація молока технологічними методами в процесі перероблення молока в молокопродукти.

Молоко, забруднене РР вище припустимого рівня, переробляють в ті чи інші молочні продукти залежно від асортименту, виробничого плану, питомої радіоактивності і часу, що минув після забруднення.

Молоко, забруднене радіонуклідами, з питомою активністю 6-9 мкКи/л, може перероблятися у всі види молочних продуктів, крім пастеризованого молока і кисломолочних продуктів. Молоко з питомою активністю від 9 до 300 мкКи/л переробляють на сметану, сир, сухе і згущене молоко, масло вершкове, казеїн. Молоко з активністю понад 300 мкКи/л переробляють тільки на масло і казеїн харчовий. Молоко, забруднене довго живучими радіонуклідами цезію, стронцію, переробляють лише на масло коров'яче або топлене масло, а знежирене молоко, отримане сепаруванням забрудненого — у казеїн харчовий.

Розглянемо перероблення забрудненого РР молока в основні молочні продукти.

Сепарування молока.

Добра розчинність РР у плазмі молока, більш значна густина їх у порівнянні з молочним жиром, міцний зв'язок радіоізотопів стронцію з казеїном дає можливість під час сепарування видалити із знежиреним молоком основну масу РР і отримати вершки з меншою концентрацією РР.

В середньому зі знежиреним молоком видаляється йоду-131 і цезію -137 до 84-85%, а стронцію-90 - 92% від їх вмісту в забрудненому молоці.

Отримання вершкового і топленого масла.

У процесі збивання вершків або повторного сепарування вершків на сепараторах з маслянкою і промивною водою відбувається подальше видалення радіоізотопів і в готовий продукт переходить стронцію-90 до 1-1,3%, цезію-137 — до 1,25-1,5% і йоду-131 — до 3,5% від початкового їх вмісту.

Під час перетоплення вершкового масла або отримання чистого молочного жиру сепаруванням відбувається повне видалення з промивною водою стронцію-90 і цезію-137, а вміст йоду у продукті зменшується до десятої частки процента.

Отримання сирів.

Під час зсідання забрудненого РР молока сичужним ферментом у сири переходить до 80% стронцію-90. На сичужні сири рекомендується переробляти молоко з питомою активністю, більшою за контрольний рівень у 2 рази зразу після аварії і вище контрольного рівня — у наступний період.

Кисломолочні сири можна виробляти із молока, яке має активність до 9 мкКи/л у перші 2-2,5 місяці після аварії, до 6 мкКи/л - в наступний період.

Сир жирний, напівжирний, нежирний виготовляють із забрудненого молока з питомою активністю, що не перевищує контрольний рівень більше ніж у 2 рази зразу після аварії і вище контрольного рівня — у наступний період. Виготовляють сир тільки кислотним способом.

Отримання харчового казеїну.

Із забрудненого РР молока казеїн виготовляють тільки кислотним способом. Рекомендується проводити 3-5-разове промивання і вищий ступінь зневоднення, казеїну під час центрифугування або пресування. У готовому продукті залишається йоду-131 до 4,6%, цезію-137 - до 1,8 і стронпію-90 - до 6,5% від початкового вмісту у молоці.

Якщо рівень радіаційного забруднення молочних продуктів вищий припустимого, їх зберігають у складах, холодильниках до зменшення рівня внаслідок природного розпаду Л-131 і 8г-89. Виготовлені молочні продукти пакують у тару, яка захищає продукцію від поверхневого забруднення.

Забруднену поверхню тари дезактивують. Рідкі молочні продукти, розфасовані у пляшки або фляги, знезаражують 2-3-разовим обтиранням пляшок або фляг ганчірками, змоченими водяними розчинами мийних засобів, а потім обмивають пляшки водою.

Масло вершкове, запаковане у ящики, дезактивують зрізуванням верхнього шару до 0,5 см ножем,скребком або дротом.

Сир дезактивують видаленням шару парафіну або зняттям синтетичної плівки, зрізуванням верхнього шару з товщиною 0,5 см.

Дезактивацію молокопродуктів, упакованих у скляні, жерстяні банки або туби і затарені у ящики, проводять так. Дерев'яні ящики 2-3 рази обтирають вологою ганчіркою, змоченою водою або розчинами мийних засобів. Картонні ящики обмітають щітками і обтирають вологою ганчіркою. Після цього ящики відкривають і здійснюють дозиметричний контроль банок, туб. Забруднені банки, туби дезактивують наведеними способами.

Сухе молоко дезактивують залежно від затарювання видаленням верхнього шару 4-5 см, під час зберігання у бочках (барабанах) залишають на тривале зберігання, переробляють на молоко, яке дезактивують методом іонного обміну або переробляють на інші види молочної продукції.

Молочні продукти (сиркова маса, морозиво та ін.) у негерметичній тарі (паперова, целофанова тощо), заражені вище припустимого рівня, знищують.

 
<<   ЗМІСТ   >>