Повна версія

Головна arrow Товарознавство arrow Технологія виробництва молока і яловичини

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Переміщення тварин

  • 3.1. Власник має право на переміщення тварини лише у випадку, якщо тварина ідентифікована та зареєстрована у Реєстрі тварин.
  • 3.2. У разі продажу тварини власник зобов'язаний: внести відповідні записи до книги обліку тварин; отримати нову ветеринарну картку (при необхідності); заповнити зворотний бік паспорта тварини та передати його новому власнику; не пізніше 7-денного терміну після вибуття тварини з господарства надіслати "Агентству" через агента заповнену реєстраційну картку переміщення тварини.

Фізична чи юридична особа, яка придбала тварину, зобов'язана: у встановленому цим "Положенням" порядку зареєструвати господарство, якщо господарство не зареєстроване; внести відповідні записи до книги обліку тварин; заповнити зворотний бік паспорта тварини; отримати нову ветеринарну картку. При цьому попередня ветеринарна картка вилучається спеціалістом державної установи ветеринарної медицини; не пізніше 7-денного терміну після прибуття тварини в господарство надіслати "Агентству" через агента заповнену реєстраційну картку. Бланк реєстраційної картки власник тварини отримує в агента. "Агентство" вносить дані реєстраційної картки в Реєстр тварин.

  • 3.3. У разі імпорту тварини (за винятком імпорту тварини з метою її забою впродовж 30 днів) власник зобов'язаний: прикріпити тварині бирки з ідентифікаційним номером (за винятком, якщо тварина була імпортована з країни, де функціонує система ідентифікації, що відповідає вимогам Європейського Співтовариства); занести дані про прибуття тварини до книги обліку тварин; у встановленому цим "Положенням" порядку зареєструвати тварину в Реєстрі тварин; отримати на тварину паспорт з ветеринарною карткою.
  • 3.4. У разі експорту тварини власник зобов'язаний: внести дані про вибуття тварини до книгу обліку тварин; заповнити зворотний бік паспорта тварини; не пізніше 7-денного терміну від дати вибуття тварини з господарства надіслати "Агентству" через агента заповнену реєстраційну картку переміщення тварини. Паспорт та ветеринарна картка передається останнім власником тварини у відповідну регіональну службу державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті чи її структурний підрозділ, яка заповнює паспорт і передає його "Агентству".
  • 3.6. Якщо тварина відправляється на м'ясокомбінат, забійний пункт, ветсанзавод, власник зобов'язаний: внести записи про вибуття тварини з господарства до книги обліку тварин; отримати нову ветеринарну картку (при необхідності); заповнити зворотний бік паспорта тварини і передати його на м'ясокомбінат, забійний пункт чи ветсанзавод; не пізніше 7-денного терміну від дати вибуття тварини з господарства надіслати "Агентству" через агента заповнену реєстраційну картку переміщення.

При прибутті тварини на м'ясокомбінат, забійний пункт чи ветсанзавод відповідальна особа останнього зобов'язана внести записи про прибуття тварини в господарство до книги обліку тварин та заповнити зворотний бік паспорта.

3.7.При переміщеннях тварини до книги обліку тварин вносяться такі записи: дата прибуття чи вибуття тварини; причини прибуття чи вибуття тварини; реєстраційний номер, назва та адреса господарства, з якого прибуває чи в яке вибуває тварина.

У разі експорту чи імпорту тварини до книги обліку тварин вноситься назва країни, куди тварина експортується чи з якої вона імпортується.

3.8. Якщо тварина відправляється на ринок чи виставку, власник зобов'язаний забезпечити супроводження тварини паспортом тварини з ветеринарною карткою та внести відповідні записи до книги обліку тварин.

Відповідальна особа ринку чи виставки зобов'язана внести до книги обліку тварин інформацію про перебування тварини і надіслати "Агентству" інформацію про перебування тварин на ринку чи виставці.

3.9. При виявленні гострих інфекційних захворювань у господарстві, а також, якщо господарство втратило свій статус щодо ветеринарно-санітарного благополуччя, обмеження переміщення тварин проводиться у відповідності до ветеринарного законодавства України.

 
<<   ЗМІСТ   >>