Повна версія

Головна arrow Товарознавство arrow Технологія виробництва молока і яловичини

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Забій, загибель, утилізація ідентифікованих тварин

  • 4.1. У разі забою тварини на м'ясокомбінаті чи забійному пункті відповідальна особа останнього зобов'язана внести до книги обліку дату забою та причину забою, зняти з тварини бирки, заповнити зворотний бік паспорта і в 7-денний термін від дати забою подати бирки разом з паспортом і ветеринарною карткою "Агентству" для їх знищення в установленому порядку та внесення в Реєстр тварин інформації про забій.
  • 4.2. У разі забою тварини в господарстві власника, він зобов'язаний зняти з неї бирки, внести до книги обліку дату і причину забою, заповнити зворотний бік паспорта і в 7-денний термін після забою подати зняті з тварини бирки та паспорт з ветеринарною карткою "Агентству", через агента, для їх знищення в установленому порядку та внесення в Реєстр тварин інформації про забій.

Для фізичних осіб вказані записи в книзі обліку тварин здійснює агент.

  • 4.3. Якщо тварина загинула і відправляється власником на м'ясокомбінат, власник зобов'язаний здійснити дії відповідно до пункту 3.6 цього Положення. Якщо у разі загибелі тварина на м'ясокомбінат не відправляється, власник зобов'язаний внести до книги обліку тварин дату встановлення факту загибелі та причину загибелі, заповнити зворотний бік паспорта, зняти з неї бирки і разом з паспортом та ветеринарною карткою в 7-денний термін після встановлення факту загибелі подати їх "Агентству", через агента, для їх знищення в установленому порядку та внесення до Реєстру тварин інформації про загибель. Для фізичних осіб вказані записи в книзі обліку тварин здійснює агент.
  • 4.4. У разі загибелі тварини власник зобов'язаний запросити спеціаліста державної установи ветеринарної медицини, який приймає рішення про утилізацію тварини в господарстві власника або на ветсанзаводі.

Якщо було прийнято рішення про утилізацію тварини в господарстві власника, він зобов'язаний: внести до книги обліку тварин дату встановлення факту загибелі, причину загибелі та дату утилізації; заповнити зворотний бік паспорта; зняти з неї бирки і не пізніше 7-денного терміну передати їх разом з паспортом "Агентству" для їх знищення в установленому порядку та внесення до Реєстру тварин інформації про загибель та утилізацію тварини.

Якщо було прийнято рішення про відправлення тварини на ветсанзавод, власник зобов'язаний здійснити дії відповідно до пункту 3.6 цього "Положення".

Після утилізації тварини на ветсанзаводі відповідальна особа останнього зобов'язана внести до книгу обліку дату та причину утилізації, зняти з неї бирки, заповнити зворотний бік паспорта і в 7-денний термін від дати утилізації подати бирки разом з паспортом і ветеринарною карткою "Агентству" для їх знищення в установленому порядку та внесення до Реєстру тварин інформації про утилізацію.

Обмін бирок, паспортів та ветеринарних карток у разі втрати чи пошкодження

  • 5.1. Якщо одну з бирок, прикріплених на вухо тварини, було втрачено чи пошкоджено таким чином, що ідентифікаційний номер, нанесений на ній, не читається, власник зобов'язаний терміново замовити в "Агентстві" бирку з тим самим ідентифікаційним номером і після її отримання прикріпити на вухо тварини. Пошкоджена бирка при цьому знімається власником і передається "Агентству" через агента.
  • 5.2. Якщо обидві бирки були втрачені чи пошкоджені таким чином, що ідентифікаційний номер на обох бирках не читається, власник зобов'язаний терміново ізолювати цю тварину та звернутися до агента, який проводить звірку ідентифікаційних номерів на бирках інших тварин господарства з книгою обліку і паспортами тварин для встановлення ідентифікаційного номера тварини, бирки якої були пошкоджені чи втрачені. Після встановлення агентом ідентифікаційного номера власник повинен замовити в "Агентстві", через агента, бирки з тими самими ідентифікаційними номерами і після їх отримання прикріпити їх на обидва вуха тварини. Пошкоджені бирки при цьому знімаються власником і передаються "Агентству" через агента.

Якщо втрата чи пошкодження однієї чи обох бирок відбулися на м'ясокомбінаті, бойні чи ветсанзаводі заміна бирок не відбувається і тварина відправляється на забій чи утилізацію.

Для отримання дублікатів бирок власник заповняє замовлення встановленої форми та відшкодовує вартість бирок.

  • 5.3. У разі втрати власником бирок, які не були прикріплені на вуха тварини, він після встановлення факту втрати та проведення звірки залишку бирок із використаними бирками зобов'язаний повідомити про втрату "Агентство".
  • 5.4. У разі втрати чи пошкодження паспорта тварини чи ветеринарної картки, їх обмін здійснюється "Агентством" та державною установою ветеринарної медицини, яка обслуговує господарство, у якому утримується тварина, в установленому порядку.
 
<<   ЗМІСТ   >>