Повна версія

Головна arrow Товарознавство arrow Технологія виробництва молока і яловичини

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Методи відбору проб молока для оцінки його фізико-хімічних показників

Мета заняття. Вивчити вимоги державних стандартів (ДСТУ ISO 707:2002, ДСТУ ISO 8197:2004, ДСТУ 4834:2007, ДСТУ ISO 5538:2004) і

методики відбору проб молока для аналізів. Набути практичних навичок з стерилізації посуду та відбирання і консервування проб молока для аналізів

Обладнання та реактиви. Сушильна шафа; автоклав; спиртівки; місткості з етикетками для відбирання проб; пінцети; розчин етанолу 70% і 96%; колотівки; трубка-відбірник з внутрішнім діаметром 9 мм; спеціальний кухоль; черпачки з подовженими ручками об'ємом 0,5 або 0,25 дм3; УЗМ-1 або УЗМ-1А; піпетки на 1 см3; крапельниці; корки для закривання місткостей; молоко; 37-40%-вий розчин формаліну (НСОН); дихромат калію (хромпік, K2Cr207 ); 30-33%-вий розчин перекису водню (Н202); робочі зошити.

Стерилізація і маркування посуду для зберігання середніх проб молока

Методика виконання завдань. Вибирати проби має уповноважена особа, підготовлена до застосування відповідних методик. Місткості до яких відбирають проби мають бути забезпечені етикетками, де вказують загальну характеристику та назву продукту.

Місткості і обладнання для відбирання проб мають бути виготовлені з нержавіючої сталі або іншого придатного до стерилізації матеріалу відповідної міцності, який не викликає змін у пробі, що зможуть вплинути на результати досліджування. Його поверхні мають бути гладенькі, а кути закруглені. Обладнання перед використанням має бути сухим.

Відповідно до вимог ДСТУ IDF 122С:2003 місткості і обладнання при відбиранні проб для мікробіологічного досліджування перед використанням мають бути попередньо висушені і простерилізовані. Стерилізацію проводять одним із вказаних методів:

  • - Витримування в гарячому повітрі сушильної шафи за температури 170-175°С впродовж не менше 2 год;
  • - Витримування в автоклаві за температури 121±1°С впродовж не менше 20 хв.

Після стерилізації місткості та обладнання до використання необхідно зберігати в стерильних умовах.

За умов коли стерилізація вказаними методами неможлива, можна користовуватися альтернативними методами, які є допоміжними і припустимі для застосування лише у випадку негайного використання місткостей та обладнання після стерилізації:

  • - Витримування в полум'ї, за його контактування з усіма робочими поверхнями місткості чи обладнання;
  • - Занурювання в розчин етанолу концентрацією не менше 70 % за об'ємом;
  • - Обпалювання розчином етанолу концентрацією 96 % за об'ємом. Після стерилізації місткості та обладнання для відбирання проб охолоджують в стерильних умовах.

Місткості та обладнання при відбиранні проб для хімічного, фізичного аналізу та органолептичного дослідження мають бути чистими й сухими і не впливати на запах, смак чи консистенцію продукту.

Місткості для проб та їх корки (накривки), а також матеріали, з яких вони виготовлені мають забезпечувати належний захист проби і не викликати в ній жодних змін, які б могли вплинути на результати наступних аналізів і досліджень. Для виготовлення місткостей для проб використовують: скло, нержавіючу сталь та деякі пластики (поліпропілен). Бажано, щоб місткості не були прозорими.

Місткості мають бути надійно закриті відповідним корком або гвинтовою накривкою з металу чи пластика. Самі корки (накривки) мають бути виготовлені з матеріалів, що не абсорбують запаху і смаку, або покриті таким матеріалом.

Місткості з пробами для мікробіологічних досліджень не закривають корками або накривками з корковими прокладками.

 
<<   ЗМІСТ   >>