Повна версія

Головна arrow Екологія arrow Транскордонні проблеми токсикології довкілля

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

ПАВ у ґрунті

Вміст ПАВ у ґрунті залежить, з одного боку, від кількості осадженого пилу з повітря, що постачає забруднення, а з іншого боку, від адсорбційних властивостей і перебігу біохімічних процесів, що їх усувають. Ґрунти промислових регіонів порівняно з ґрунтами сільськогосподарських регіонів виявляють значно більший вміст ПАВ. Ґрунти поблизу нафтохімічних підприємств можуть містити 1500 нг ВаР/кг, а на відстані декількох кілометрів від підприємств концентрація ВаР зменшується приблизно до 200 нг/кг, у той час як у піщаних ґрунтах, що характеризуються низькою схильністю до адсорбції, подалі від промислових об'єктів вміст може складати близько 10 нг/кг.

Адсорбційні властивості певного ґрунту можна охарактеризувати коефіцієнтом адсорбції, який встановлює співвідношення між вмістом сполуки, адсорбованої на часточках ґрунту і розчиненої в ґрунтовому розчині. По мірі зростання вмісту органічного матеріалу (органічного вуглецю) в ґрунті, а також молекулярної маси ПАВ зростає значення коефіцієнта адсорбції. Вуглеводні, які перебувають у ґрунті, беруть участь у різноманітних фізико-хімічних і біологічних процесах. З-поміж фізико-хімічних процесів найбільш суттєвими є: випарування і фотохімічні реакції (фотоокислення), які відбуваються на глибині в декілька міліметрів. Найважливішу роль у процесі розкладу поліядерних ароматичних вуглеводнів у ґрунті відіграє мікробіологічний розклад, унаслідок якого утворюється дигідроді- ол, а також відбувається розрив бензольних кілець і виділення СO2. Мікробіологічний розклад залежить від типу ПАВ, а також чисельності й активності ґрунтових бактерій. Більша частина мікроорганізмів виявляє оптимальну активність при температурах у діапазоні 25÷30°С. Розклад ПАВ відбувається в ґрунті навіть при температурі 10 °С і при повній відсутності світла, проте у випадку пірену процес розкладу триває 90 днів.

Загалом можна стверджувати, що швидкість і якість процесу розкладу ПАВ у ґрунті залежить від багатьох різноманітних чинників, таких, як:

  • • чинники навколишнього середовища: температура, pH, наявність кисню, тип ґрунту, вологість;
  • • мікробіологічні чинники: наявність певної популяції бактерій, її пристосування до фізико-хімічних умов, пропорції між бактеріями і грибами і т. п.;
  • • фізико-хімічні властивості певної сполуки.

Вміст ПАВ у ґрунті зазнає сезонних змін, що може бути пов'язане із зростанням інтенсивності осадження цих сполук із повітря під час зимового опалювального сезону, а також прискоренням інтенсивності реакцій фотохімічного розкладу влітку.

 
<<   ЗМІСТ   >>