Повна версія

Головна arrow Логістика arrow Логістика

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ

Вибір схеми транспортування нафтопродуктів

Задача 1. Фірма N, що займається організацією та здійсненням експедирування та перевезень експортних, імпортних і транзитних вантажів, уклала контракт на доставку 21000 т нафтопродуктів від Ачинського нафтоперегінного заводу (Красноярський край, Росія) на нову нафтобазу, побудовану на території Монголії в м. Тес-Сомон.

Мережа залізниць і автомобільних шляхів у регіоні, схема розташування транспортних підприємств, перевалочних нафтобаз і нафтобаз споживача, зображена на рис. 13.1. Числами на схемі позначені відстані між об'єктами, виражені в кілометрах.

Транспортування здійснюється в два етапи.

Перший етап: залізничним транспортом від Ачинська до нафтобаз Мінусінська або Абази. Вартість доставки нафтопродуктів по залізниці від Ачинського нафтоперегінного заводу до цих нафтобаз є однаковою, на розрахунки не впливає і не враховується.

Другий етап: автомобільним транспортом до Тес-Сомона.

Для забезпечення цих поставок фірма N укладає контракти з автотранспортними підприємствами на перевезення з нафтобазами на перевалку та зберігання нафтопродуктів. У регіоні є два транспортних підприємства, що відповідають вимогам, пропонованим до міжнародних автомобільних перевізників: перше – у м. Аскіз, друге – ум. Мінусінськ. У регіоні є також дві нафтобази: у м. Абаза та у м. Мінусінськ, які є найближчими до кінцевого місця доставки та здатні перевалювати й зберігати необхідний обсяг нафтопродуктів. При розв'язанні задачі варто взяти до уваги, що в регіоні встановлений регулярно діючий маршрут (базовий варіант): нафтопродукти по залізниці доставляються в нафтобазу Абази. Далі, на ділянці Абаза-Улан-Гом перевезення здійснюється силами аскізського АТП. На ділянці Улан-Гом–Тес-Сомон працює внутрішній транспорт Монголії. Вартість перевезення 21000 нафтопродуктів до Тес-Сомона за базовим варіантом становить 1321460 дол. США.

 
<<   ЗМІСТ