Повна версія

Головна arrow Медицина arrow Основи фармакогнозії і фітотерапії

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Горобина чорноплода (аронія)(Aronia melanocarpa (Michx) Elliot.)

Листопадний густий кущ з родини Розові (Rosaceae) висотою до 2,5 м з міцною кореневою системою і густими гілками. Листки чергові черешкові, еліптичні або оберненояйцевидні, по краю пильчасті, зверху темно-зелені, знизу – світліші. Квітки двостатеві, білі або рожеві квітки зібрані у щитовидні суцвіття.

Цвіте у травні-червні. Плід – яблуковидна або куляста соковита ягода чорного кольору.

Поширення. Культивують на території України як лікарську, харчову і декоративну рослину.

Заготівля. Збирають стиглі плоди у вересні-жовтні місяці й сушать, а також зберігають у свіжому вигляді, заливши гарячим сиропом. На 1 кг плодів беруть 0,75 л 37,5 % цукрового сиропу.

Хімічний склад. Плоди містять 2,4-6,2 % вітаміну Р (рутин, кверцетин, гесперидин, ціанідин), вітаміни: PP, В1, В2, В6, С, Е, К, каротин, вуглеводи (4,6-10,2 %), в тому числі сахарозу, глюкозу, фруктозу, а також пектини, дубильні речовини, антоціани, органічні кислоти, сполуки магнію, міді, заліза, марганцю, молібдену, йоду, бору.

Застосування. Плоди мають судинозміцшовальні властивості, знижують проникність судин, зменшують крихкість і збільшують резистентність їх стінок, особливо капілярів, скорочують тривалість кровотеч і збільшують згущення крові після гострих кровотеч, розширюють судини та знижують артеріальний тиск, посилюють виділення шлункового соку і активність шлункових ферментів, прискорюють загоювання ран.

Застосовують як гіпотензивний засіб при гіпертонічній хворобі І і II ступеню, частіше у вигляді свіжого соку – 3 ст. л. за 30 хв. до їди 3 рази на день впродовж 10-30-50 днів. Замість соку вживають плоди – по 100 г за 30 хв. до їди 3 рази на день, а тривалість курсу лікування, як і для соку. Застосовують і повидло, що готують розтиранням 1 кг плодів з 0,7 кг цукру; приймають по 75-100 г 2-3 рази на день. Застосовують і таблетки з порошкованних плодів. Найкращий ефект спостерігають при застосуванні їх з вітаміном С. Протипоказані при підвищеному згортанні крові. Приймають перед їдою 2-3 рази на день дорослі по 150-200 мг, діти – по 100-150 мг 20-25 днів. У разі необхідності курс лікування повторюють. Плоди, сік і таблетки застосовують і при захворюваннях, пов'язаних з порушеннями проникності і резистентності судин: геморагічних діатезах, капіляротоксикозах, гломерулонефриті (при наявності порушення проникності капілярів), кровотечах різного походження, атеросклерозі, тиреотоксикозі, застосуванні антикоагулянтів і деяких інших препаратів.

Протипоказані при виразковій хворобі шлунку і 12-палої кишки, гіперацидних гастритах. Не рекомендується вживати плоди особам із схильністю до тромбозів, тромбофлебітів, при підвищеному протромбіновому індексу крові.

Свіжий сік має фітонцидну властивість і тому його застосовують при ранах, описах, виразках, піодерміях.

З плодів готують сік, сиропи, прохолодні напої, компоти, киселі джеми, варення, пастили, мармелад, що вживають при авітамінозах.

 
<<   ЗМІСТ   >>