Повна версія

Головна arrow Інформатика arrow Інструментальні засоби електронного офісу

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Створення і збереження документів

Створення документів. При створенні нового документа слід подати команду Файл/Створити та Новий Документ.

Після натискування кнопки ОК вікна діалогу Створити Word у відповідності з вибраним шаблоном створить вікно документа з іменем Документ.

Переглянути шаблони, які приєднанні до активного документу, можна за допомогою команди Файл/Шаблони.

Збереження документів. Для збереження тексту документа в каталозі на магнітному диску слід виконати команду Файл/Зберегти. Якщо документ новий і ця команда виконується для ньго вперше, то відкривається вікно діалогу Збереження документу.

В цьому вікні можна вказати дисковод, папку, ім'я і розширення, під яким документ буде збережений. За замовчуванням документам WORD присвоюється розширення DOC.

У вікні діалогу є однорядковий список Тип файлу. Він може конвертувати документ у формати, відмінні від WORD. Для цього слід розкрити список і вибрати потрібний формат.

Документ можна записувати на диск через певний час. Для цього слід встановити режим автоматичного збереження, виконавши команду Сервіс/Параметри і вибравши вкладнику Збереження.

Завантаження документа. Для цього слід подати команду Файл/Відкрити – на екрані з'явиться вікно діалогу Відкриття документа, в якому можна вказати дисковод, каталог, ім'я файла. Опція Тип файла дозволяє завантажувати документи в форматі, відмінному від формату WORD.

Друкування документів

Для друкування документів слід подати команду Файл/Друкувати. У вікні діалогу Друкувати, яке з'явиться після цього на екрані, можна встановити такі параметри:

  • • тип принтера;
  • • кількість друкованих сторінок
  • • діапазон друкованих сторінок (всі сторінки, поточну сторінку, виділені сторінки, діапазон сторінок).

Процес друкування можна перервати клавішею [Esc] або кнопкою Відміна у вікні повідомлення про друкування.

 
<<   ЗМІСТ   >>