Повна версія

Головна arrow Агропромисловість arrow Інтенсивні технології в аквакультурі

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Температура води.

У риб, як представників пойкілотермних тварин, інтенсивність обміну визначається температурою води. Температурний діапазон життєдіяльності визначається видовою приналежністю і закріплюється спадково, але в межах його може відбуватися вищий або нижчий обмін речовин. Це пояснюється тим, що в тканинах з підвищенням температури збільшуються окислювальні процеси. При цьому рибі потрібно більше кисню. Підвищення температури води в рибоводах ємкостях сприяє розпаду оксигемоглобіну на гемоглобін і кисень, тобто віддачі кисню тканинам. Але цю ж умову обмежує зв'язок гемоглобіну з киснем в органах дихання (у воді), що викликає посилення інтенсивності дихання. Отже, при підвищенні температури необхідно покращувати умови газообміну.

Риби дуже чутливі до температури води і в термоградієнті віддають перевагу визначеній температурі, яка залежить не тільки від видової приналежності риби, але і попередньої аклімації.

На повносистемному рибоводному підприємстві індустріального типу найважливішою умовою вирощування риби є можливість регулювання температури води. Для завершення статевого дозрівання плідників і інкубації ікри райдужної форелі оптимальна температура складає 6-100С, тоді як для живлення й росту молоді і дорослих риб в індустріальних умовах - 16—180С, для коропа відповідно 19-22 і 25— 300С і для осетрових риб — 12—140С. Між температурою нересту і температурою живлення та росту існує проміжна температура, оптимальна для життєдіяльності вільних ембріонів і личинок.

Оптимальна температура для живлення і росту риб є оптимальною і для загального обміну, пов'язаного з раціональним використанням поживних речовин комбікорму. Зрозуміло, що риба харчується і при температурі поза оптимальними межами, але потенційні можливості росту при цьому не реалізуються. Наприклад, райдужна форель починає харчуватися вже при температурі 2—30С. У міру підвищення температури відповідно зростає і добовий раціон і при температурі 16— 190С досягає максимальної величини, потім починає знижуватися. При температурі 9 і 240С як споживання корму, так і приріст однакові. У міру підвищення температури води прискорюється засвоєння їжі. Наприклад, при оптимальній температурі 160С переварювання їжі райдужною фореллю продовжується близько доби, тоді як при 200С скорочується до 18 год., а при температурі 40С розтягується на 140 год. Відповідно зміні температури води щодо оптимуму змінюється й активність споживання корму і ефективність його використання. При температурі нижче оптимальною активність споживання корму і, отже, добовий раціон знижуються, але разом з тим зростає ефективність його використання на пластичний обмін, оскільки основний обмін в цих умовах незначний. При температурі вище оптимальної підвищується загальне і відносне використання корму на одиницю приросту риби, ефективність використання поживних речовин знижується. При підвищенні температури води за межі оптимальних значень не тільки знижується ефективність годівлі, але і підвищується смертність риби. Температура води на рибоводних підприємствах індустріального типу виявляється у взаємодії з визначеним газовим складом води.

 
<<   ЗМІСТ   >>