Повна версія

Головна arrow Агропромисловість arrow Інтенсивні технології в аквакультурі

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Зміна якості живої риби при транспортуванні і зберіганні

Особливістю утримання живої риби є те, що вона не отримує корм і вимушена голодувати. Тому для забезпечення життєдіяльності (рух, дихання і ін.) вона витрачає енергію за рахунок ендогенного живлення, внаслідок чого втрачає масу тіла, а також гине.

Величина втрат залежить від щільності посадки риби, тривалості зберігання, сезону року, фізіологічного стану риби і температури води.

Снулість всіх видів риби незалежно від сезону року збільшується із зростанням щільності посадки і тривалості зберігання. Снулість зростає з подовженням терміну зберігання незалежно від щільності посадки.

В більшості випадків риба гине в перший місяць зберігання. При її зберіганні в садках, як правило, 50 % втрат доводиться на перший, 25 - на другий місяць. Найменша снулість риби спостерігається при щільності посадки 1:5-1:7. Втрати риби залежать і від тривалості перевезень до зберігання. Чим вони триваліші, тим більші втрати при зберіганні. При перевезенні до 3 діб відходи за рахунок снулості в I кварталі складають до 3 % до вихідної живої маси риби без втрат живої маси, в III кварталі втрати за рахунок снулості складають до 3 % і за рахунок втрат маси - до 8 %. При тривалості перевезень до 10 діб відходи за рахунок снулості в I кварталі досягають 15 %, а в III кварталі - до 25 %, втрати за рахунок виснаження - відповідно 1 і 2 %.

При зберіганні риби в садках протягом кварталу відходи складають від 12 до 25 %, при цьому втрати маси досягають 4,5-8,0 %.

Найбільш низькі втрати живої маси риб незалежно від щільності посадки - в зимовий період (I квартал), що пов'язано з низькою температурою води в садках, а найбільш високі - у весняно-осінній період (II і III квартали).

Втрати живої маси незалежно від сезону року зростають з підвищенням щільності посадки. Втрати мінімальні при щільності посадки 1:2, а максимальні - при 1:5. При щільності посадки 1:2 втрати маси слабких виснажених риб складають 0,3-0,4 %, а при їх незадовільному фізіологічному стані - до 1-2 %.

У зв'язку з тим, що найменші втрати маси спостерігаються при щільності посадки 1:2-1:3, а снулість - при 1:5-1:7, найбільш раціональною вважають щільність 1:3. Так, короп за час зберігання протягом 1 міс при температурі води 00С втрачає в масі за добу в середньому 0,04 С - 0,11 %. При короткочасному

перебуванні риби при 15-200С втрати складають 1,9-2,0 % на добу, тобто чим нижча температура води, тим менші втрати маси риби при зберіганні.

Основним видом відходів при перевезенні живої риби є снула риба. До причин снулості риби відносять недостачу кисню у воді, несприятливі температурні умови, хвороби і пошкодження. В той же час снулість обумовлена значними енергетичними витратами, оскільки риба вимушена швидко рухатися. Надмірну активність риби зменшують шляхом зниження температури води з подальшим доведенням її до оптимальної.

Характерними ознаками снулої риби є:

  • - здуте черевце;
  • - набрякле м'ясо, що веде до збільшення маси до 7-10 %;
  • - знебварвлення зябер.

Така риба відноситься до нестандартної. Снулу рибу необхідно відокремити від живої, витягти з води, охолодити і швидко реалізувати або заморозити.

Зміни, що відбуваються в рибі при її вмісті в живому вигляді, залежать від виду риби, її фізіологічного стану, сезону вилову, терміну і умов утримання, транспортування.

Тривалість життя риби в середньому залежить від кількості жиру в ній. Наприклад, при літньому утриманні коропа з 12 %-ною жирністю вона складає до 100 діб, літня з 2,7 %-ною жирністю - 55 діб, сома з 8,5 %-ною жирністю - 45 діб. В результаті виснаження короп і линь гинуть при середній кількості жиру 0,5%, сом - 2,8 %.

В результаті втрати маси при літньому утриманні в садках знижується поживна частина риби, тому тривале масове утримання товарної риби в штучних садках, як правило, не застосовується.

 
<<   ЗМІСТ   >>