Повна версія

Головна arrow Агропромисловість arrow Інтенсивні технології в аквакультурі

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Поточна хіміопрофілактика.

В цілях запобігання можливим спалахам захворювань серед риб в період їх вирощування регулярно проводять іхтіопатологічне обстеження. При цьому контролюють ріст, вгодованість і фізіологічний стан риб, а також проводять клінічний огляд, вибіркове обстеження паразитології, патологічний розтин. При клінічному огляді звертають увагу на відхилення або зміни в зовнішньому вигляді. При розтині відзначають зміни внутрішніх органів. Іхтіопатологічний моніторинг дозволяє проводити успішну профілактику і терапію захворювань риб.

З метою попередження як інвазійних, так і інфекційних захворювань проводять профілактичну протипаразитарну обробку риб. У ставовому господарстві таку обробку найчастіше проводять навесні і восени при пересадці риби. її здійснюють у ваннах або в ставках.

Для приготування ванн використовують розчини кухонної солі, аміаку, марганцевокислого (перманганату) калію, формаліну, хлорного вапна, метиленового синього і ін. Сольові ванни застосовують при температурі води 6-170С для коропів і білих амурів і не вище 150С для білих і строкатих товстолобиків. Обробка при вищих температурах може приводити до загибелі риб. Обробка риби при низьких температурах не дає потрібного ефекту. Концентрація сольових ванн 5 %, тривалість обробки 5 хв. Після обробки рибу поміщають на 2 год. в проточну воду і лише потім випускають в ставок.

Аміачні ванни, особливо ефективні проти дактилогірусів, застосовують для обробки цьоголіток в концентрації 0,2 %. Тривалість обробки при температурі розчину 7-180С 1 хв, при 18-250С - 30 с. Розчин для ванн готують з нашатирного спирту (концентрація 24-29 %). Залежно від потрібної концентрації беруть 1-2 мл нашатирного спирту або водного розчину аміаку на 1 л води. Розчин готують безпосередньо перед обробкою риби. У одному і тому ж розчині обробляють не більше 2-3 партій риб і через 10-20 хв замінюють його новим. Після аміачних ванн рибу відразу ж випускають в ставок або ємність з чистою водою.

Ванни з марганцевокислого (перманганату) калію ефективні при аргульозі, лернеозі, сапролегніозі і інших ектопаразитах. Концентрація розчину залежить від тривалості обробки. При обробці протягом 20-45 с концентрація розчину складає 0,1 %, при 5-10 хв - 0,02 % і обробці протягом 60-90 хв - 0,001 %.

Формалінові ванни для риб старших вікових груп застосовують в розведенні 1:1000 (1 мл 40 %-ного формаліну на 1л води) при тривалості обробки не більше 15 хв. Для цьоголіток і однорічок застосовують формалінові ванни в розведенні 1:5000 при тривалості обробки 30-40 хв.

Обробку риби розчином метиленового синього застосовують для профілактики, як інвазійних, так і інфекційних захворювань (аеромонозу, запалення плавального міхура). Розчин готують з розрахунку 1:5000 (200 міліграм метиленового синього на 1 л води). Тривалість обробки риби при температурі води до 100С - 7 діб.

Обробка риби у ваннах є трудомістким процесом, пов'язаним з можливим її травмуванням. У зв'язку з цим рекомендується обробку риб проводити або безпосередньо в ставках, або під час перевезення.

Барвники вносять безпосередньо до зимувальних ставів навесні після танення льоду за 2-3 доби до розвантаження зимувальних ставів і восени через 3-5 діб після посадки риби в стави і встановлення постійного водообміну. При обробці риби в ставах не припиняють подачу води. При температурі води вище 150С і рН більше 8,0 обробку проводити не рекомендується. Метиленовий синій вносять до ставів з розрахунку 1,0-1,5 г/м3. Час обробки 5-6 діб, доки не адсорбується барвник, після чого підсилюють проточність.

Кухонну сіль вносять до ставів, і протягом 1-2 сутдіб її концентрація має бути 0,1-0,2 %. Сольову обробку проводять при температурі води не нижче 10С.

Для профілактики іхтіофтиріозу застосовують малахітовий зелений в концентрації 0,1-0,2 г/м3. Риба повинна знаходитися в такому розчині протягом 4-5 год, після чого відновлюють проточність або підвищують рівень води в ставі.

При перевезенні риби зручно проводити профілактичну обробку в транспортних ємкостях. Це дозволяє уникнути травмування риб і економити препарати. Для такої обробки застосовують чотирьохкомпонентну суміш: 1 кг кухонної солі, 1 кг питної соди, 10 г марганцевокислого (перманганату) калію і 10 г хлорного вапна на 1 м3 води. У цьому розчині риб витримують протягом 30-60 хв. Найбільш сприятлива температура при такій обробці 5-70С.

 
<<   ЗМІСТ   >>