Повна версія

Головна

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Ворота лісопиляльних рам

Частину подавальних вальців закріплюють до воріт. Кріплення у воротах, що відкриваються, значно спрощує заміну пил, регулювання положення повзунів та направляючих, ремонтні роботи. Всі високопродуктивні вітчизняні та зарубіжні лісопиляльні рами мають ворота, що відкриваються (рис. 1.36).

Положення воріт за висотою можна регулювати та фіксувати в необхідній позиції. Вальці закріплюють нерухомо або вони мають додаткове переміщення. Силу притиску вальців до колоди в лісопиляльних рамах всіх типів регулюють. Використовують гідравлічні та пневматичні притискні пристрої. В легких спрощених конструкціях вальці притискають вантажами через зубчасті передачі. Сучасні високопродуктивні двоповерхові рами, як правило, мають двоє верхніх воріт, що відкриваються та одні нижні передні ворота з вальцями. їх закріплюють до вертикальної колони з однієї сторони та вертикальної циліндричної або пласкої направляючої з другої. Замковий пристрій фіксує положення воріт, дозволяючи їм вільно переміщуватися у вертикальному напрямку. Циліндр для піднімання воріт монтують її їх тілі, як показано на рис. 1.36, або закріплюють ззовні. Ворота можуть бути литими із сталі або зварними.

Ворота лісопиляльної рами: а – консольний вмонтований гідроциліндр підйому; б – центральний циліндр

Рис. 1.36. Ворота лісопиляльної рами: а – консольний вмонтований гідроциліндр підйому; б – центральний циліндр

Система керування забезпечує автоматичне піднімання вальців під час підходу до них наступної колоди. Для цього перед вальцем встановлюють прапорець. Торець колоди, відхиляючи прапорець, вмикає механізм підйому вальця. Валець піднімається до тих пір, поки прапорець не прийме вертикальне положення. Задній валець піднімається від системи автоматичного керування через встановлений проміжок часу. Лісопиляльні рами другого ряду пристроїв для автоматичного піднімання воріт не мають.

Механізми змащування лісопиляльних рам. Механізми та вузли лісопиляльних рам зазнають значні динамічні навантаження, піддаються постійній дії сирості, деревинного пилу та різкій зміні температур. Несприятливі умови роботи посилюються незахищеністю від зовнішньої дії основних поверхонь, що постійно труться.

Сучасні лісопиляльні рами, як правило, мають частково централізовано систему змащування для безперервної подачі масла лубрикатором до направляючих та індивідуальне змащення всіх опор. Найбільші складності виникають під час змащування направляючих. Незахищеність поверхонь тертя направляючих та повзунів визиває необхідність інтенсивного поливу їх маслом. Масло для направляючих подається за допомогою лубрикаторних помп. За такої системи змащування пошкодження одного маслопроводу або його засмічення не впливає на роботу всіх інших каналів, так як вона дозволяє роздільно регулювати інтенсивність подачі масла до кожної точки.

Лубрикаторна помпа, що встановлюється на вітчизняних двоповерхових лісопиляльних рамах має наступну конструкцію. В кришці баку змонтовано 12 незалежно діючих плунжерних пристроїв, яким надається зворотно-поступальний рух за допомогою пружин і від розподільчого валу через важелі. На валу є 12 лисок, рівномірно повернутих відносно одна до одної.

В найбільш важких умовах працюють підшипники і в нижніх головках шатунів. У вітчизняних двоповерхових лісопиляльних рамах їх змащують рідким мастилом. Відсутність в головках та кришках шатунів порожнин для запасу мастила веде до необхідності поновлення змащування через кожні дві години роботи. Зміна конструкції кришок головок створенням порожнин для мастила та перехід на консистентне змащування може дозволити зменшити його витрати майже в ЗО разів. Безперечною умовою такого режиму є справність гумових ущільнювачів та дзеркальна поверхня кілець в зонах контакту з ущільнювачами.

Основним споживачем мастил залишаються направляючі. Для змащування тільки однієї двоповерхової лісопиляльної рами в кожній зміні необхідно біля 4 т в рік мастила. Одним із радикальних рішень є заміна повзунів та направляючих важільними підвісками з опорами кочення.

 
<<   ЗМІСТ   >>