Повна версія

Головна

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Схема написання відгуку художнього керівника на випускну кваліфікаційну роботу

КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНСТИТУТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, КШОІ ТЕАТРУ

КАФЕДРА КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

ВІДГУК

художнього керівника

на випускну кваліфікаційну роботу: короткометражний анімаційний фільм "Солодка пісня"

студентки IV-ro курсу КТМІТКТ КиМУ Шегери Катерини Олександрівни напряму підготовки: 6.020203 Кіно-, телемистецтво спеціалізації: диктор і ведучий телепрограм

Абзац про роботи, зняті студентом (студенткою) під час навчання.

Висновки про ставлення до навчання.

Аналіз випускної роботи: сценарій, режисура, акторська гра, операторська робота, монтаж, музика, шуми тощо (вказати, що вдалося, що не вдалось і чому).

Зауваження (якщо зауваження до студентської роботи суттєві, художній керівник може рекомендувати (або ж не допускати) відеороботу студента до захисту).

Висновок: короткометражний анімаційний фільм

"Солодка пісня" відповідає всім вимогам до випускної кваліфікаційної роботи і може бути рекомендований до захисту, а студентка Шегера Катерина Олександрівна може претендувати на позитивну оцінку.

Художній керівник 7 травня 2015 р.

(підпис)

Порожня С.Г.

Зразок відгуку художнього керівника на випускну кваліфікаційну роботу

КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНСТИТУТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, КІНО І ТЕАТРУ

КАФЕДРА КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

ВІДГУК

художнього керівника на випускну кваліфікаційну роботу: короткометражний анімаційний фільм "Солодка пісня"

студентки 4-го курсу КТМІТКТ КиМУ Шегери Катерини Олександрівни напряму підготовки: 6.020203 Кіно-, телемистецтво спеціалізації: режисер кіно і телебачення

Упродовж навчання в режисерській майстерні режисерів кіно і телебачення Катерина Шегера була дуже старанною й активною, завжди брала участь в обговоренні сценаріїв та ідей інпшх студентів. У її творчому здобутку різноманітні за видом і жанрами твори. Так, зокрема, на І курсі К. Шегера зробила фоторепортаж "Дорослі – діти" та фотофільм за картиною Іллі Рєпіна "Бурлаки на Волзі"; на П курсі зняла інтерв'ю під назвою "Ми тіло! Чи душа?" (8 хв. 45 сек.), репортаж "Шалені кроки" та короткометражний художній фільм "Маріонетка" (7 хв. 13 сек.); на III курсі – театральну версію п'єси Мольєра "Дон Жуан" (7 хв. 19 сек.), курсову роботу – короткометражний художній фільм за мотивами однойменної п'єси "Дон Жуан" (9 хв. 02 сек.), трейлер до цього фільму і документальний фільм про зйомки власного фільму.

Потрібно зазначити, що у власних фільмах Катерина Шегера була не лише автором сценарію, режисером, монтажером і оператором. Крім того, К. Шегера була оператором на курсових роботах своїх одногрупників: "В очікуванні" (реж. А. Єрьомін), "Не шукайте логіку" (реж. А. Кучмій), "Візит" (реж. Ю. Потопаєва).

Катерина перебуває в постійному творчому пошуку. Можливо тому для своєї випускної кваліфікаційної роботи вона вирішила знімати анімаційний фільм. Над ним студентка активно працювала протягом усього навчального року: на заняттях майстерні приносила варіанти написаного нею сценарію, замальовки персонажів стрічки тощо.

Створення необхідної атмосфери, яку планує відтворити режисер, насамперед залежить від зображення. Завдяки насиченим кольорам анімаційний фільм привертає до себе увагу та викликає захоплення не лише дітей, але й дорослих.

Дуже важливу роль у фільмі відіграє також характер персонажів, а в даній роботі персонаж гусениці Карлі був

недостатньо розкритим, хотілось би більше бачити її в кадрі. Однак це суттєво не впливає на загальне сприйняття фільму.

Висновок: короткометражний анімаційний фільм "Солодка пісня" відповідає всім вимогам до випускної кваліфікаційної роботи і може бути рекомендований до захисту, а студентка Шегера Катерина Олександрівна може претендувати на позитивну оцінку.

Художній керівник кандидат мистецтвознавства,

професор Безручко О.В.

  • (підпис)
  • 7 травня 2014 р.
 
<<   ЗМІСТ   >>